خانه / اخبار / افتتاح دو پروژه ورزشی در شهرهای مهر و لامرد

افتتاح دو پروژه ورزشی در شهرهای مهر و لامرد

در چهارمین روز از هفته دولت و با حضور وزیر ورزش و جوانان دو پروژه ورزشی در شهرستان های مهر و لامرد افتتاح شد.
به مناسبت هفته دولت دو پروژه ورزشی در شهرهای مهر و لامرد استان فارس توسط وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.

دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در آیین افتتاح این دو پروژه ورزشی در سخنان کوتاهی گفت: در راستای توسعه زیر ساختهای ورزشی و توجه به نشاط و شادابی جامعه دولت مصمم است به ورزش به عنوان ابزار مهم در ایجاد نشاط و شادابی جامعه توجه ویژه ای داشته باشد.

 

 

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: ورزش کم هزینه ترین ابزار برای تسری شور و نشاط اجتماعی است که ما در وزارت ورزش و جوانان به عنوان مهمترین رسالت آن را دنبال می کنیم وی اضافه کرد :بسیار خوشحالم که در بین مردم خوب لامرد هستم وامیدوارم فرصت بیشتری فراهم شود تا بتوانم در کنار شما باشم. دکتر مسعود سلطانی فر ضمن قدر شناسی از مردم وتبریک اعیاد غدیر و قربان و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت رجایی و باهنر اظهار داشت: برای دولتمردان روز عید زمانی است که بتوانیم پروژه ها و زیر ساخت های مناسب برای ارامش مردم کشورمان را مهیا کنیم .

گفتنی است پروژه زمین چمن مصنوعی بزرگ و استانداردبا اعتبار ۲/۵ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۸ هزار متر مربع از محل اعتبارات وزارت نفت و پروژه سالن ورزشی چند منظوره در بخش علامرودشت شهرستان لامرد که با اعتبار یک میلیاردو هشتصد میلیون تومان و به مساحت ۱۳۰۰ متر مربع از محل اعتبارات استانی احداث شده است.

مطلب پیشنهادی

ملت ایران را شاد کردید، از شما تشکر می کنم

  رهبر معظم انقلاب به مناسبت موفقیت های کاروان ورزشکاران ایران در بازیهای آسیایی اندونزی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.