خانه / اخبار / افتتاح ۲۵۰ طرح و پروژه ورزشی در هفته دولت

افتتاح ۲۵۰ طرح و پروژه ورزشی در هفته دولت

۲۵۰ طرح و پروژه ورزشی به مناسبت هفته دولت افتتاح خواهد شد.

 

وزیر ورزش وجوانان گفت: همزمان با هفته دولت ۲۵۰ طرح نیمه کاره با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان در حوزه‌های ورزش قهرمانی، ورزش همگانی و حوزه جوانان افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزیر ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر که صبح امروز ۵ شهریور، به مناسبت هفته دولت و به منظور افتتاح پروژه های استانی به دو استان بوشهر و فارس سفر کرده است ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت در خصوص سفر به عسلویه و شهرستانهای آن توضیح داد: در هفته دولت امسال با همکاری، همکارانمان در سراسر کشور با توجه به منابعی که در اختیار داشتیم حدود ۲۵۰ پروژه ی مختلف که از سالهای گذشته نیمهکاره بود را با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسانیم.
وی اضافه کرد با وجود همه محدودیتهای مالی، امسال برنامه ریزی کردیم تعداد قابل توجهی از پروژه های نیمه کاره که از پانزده سال پیش نیمه کار بود را به بهره برداری برسانیم.
وی با بیان اینکه بخشی از این پروژه ها در حوزه های همگانی، قهرمانی و جوانان است یاداور شد این پروژه ها از هفته دولت تا فجر چهلم به بهره برداری خواهد رسید.
دکتر سلطانی فر گفت: در بین این پروژه ها تعداد قابل توجهی استادیوم های پنج و پانزده هزار نفری ،استخرهای سرپوشیده ،سالنهای دوومیدانی و…وجود دارد که با بهره برداری انها می توان رویدادهای مهم ورزشی را برگزار کرد.
وزیر ورزش و جوانان همچنین تاکید کرد با مدیریت منابع تلاش کردیم تعداد زیادی از پروژه های نیمه تمام را تکمیل کنیم و در اختیار مردم عزیز قرار دهیم.

مطلب پیشنهادی

یادداشت جالب دکتر سلطانی فر از جلسه هیات دولت

  دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در اکانت اینستاگرام خود راجع به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.