خانه / دسته‌بندی نشده / حمایت سازمان جهانی جهانگردی از برنامه های ایران برای توسعه گردشگری

حمایت سازمان جهانی جهانگردی از برنامه های ایران برای توسعه گردشگری

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که برای شرکت در یکصدمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی جهانگردی به کرواسی سفر کرده است با طالب ریفاعی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این نشست مسعود سلطانی فر با تاکید بر عزم دولت تدبیر و امید برای گسترش فعالبت های گردشگری به ویژه جذب گردشگران خارجی خواستار اختصاص امکانات بیشتر از سوی سازمان جهانی جهانگردی و پشتیبانی از برنامه های جمهوری اسلامی ایران شد.

بر اساس این گزارش در این دیدار طالب ریفاعی دبیر کل سازمان جهانی جهانگردی برای حمایت از برنامه های ایران و اختصاص امکانات آموزشی و پژوهشی در راستای توانمند سازی برنامه های اعلام شده ایران در برنامه ششم اعلام آمادگی کرد.

در این دیدار در خصوص آثار و عوارض تحرکات گروههای افراطی و خشونت طلب در منطقه بخصوص داعش و تاثیر آن بر فعالیت گردشگری کشورهای منطقه بحث و تبادل نظر شد و دبیرکل سازمان جهانی جهانگردی برای محکوم کردن و همکاری با یونسکو و سازمان کنفرانس اسلامی برای حفاظت از میراث جهانی اعلام آمادگی کرد.
معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران به منظور شرکت در صدمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد سه شنبه ۵خرداد وارد زاگرب پایتخت کرواسی شد. این اجلاس که توسط سازمان ملل سازماندهی شده از روز چهارشنبه ۶ خرداد ماه آغاز و به مدت ۳ روز در شهر رووین کرواسی ادامه خواهد داشت.

مطلب پیشنهادی

سلطانی فر به باکو سفر کرد

 معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور برای شرکت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.