خانه / اخبار / در دیدار با هیات مدیره باشگاه / دکتر سلطانی فر: هر گونه حمایت لازم برای موفقیت پرسپولیس در آسیا را خواهیم داشت

در دیدار با هیات مدیره باشگاه / دکتر سلطانی فر: هر گونه حمایت لازم برای موفقیت پرسپولیس در آسیا را خواهیم داشت

وزیر ورزش و جوانان امروز با هیات مدیره جدید باشگاه پرسپولیس دیدار کرد و گفت : حاکمیت اخلاق و فرهنگ اسلامی ، رفتن ‏به سمت و سوی باشگاه شدن همراه با حفط حرمت هواداران و پیشکسوتان به همراه درآمدزایی باید در صدر برنامه های شما ‏باشد‎.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزیر ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در دیداربا هیات مدیره جدید باشگاه پرسپولیس گفت : ‏حاکمیت اخلاق و اصول فرهنگ اسلامی، رفتن به سمت و سوی باشگاه شدن همراه با حفط حرمت هواداران و پیشکسوتان به ‏همراه درآمدزایی باید در صدر برنامه های شما باشد‎ .
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به موقعیت خوب پرسپولیس در بین تیم های آسیایی ، تاکید کرد : استمرار روند موجود موفقیت ‏ها و اهتمام همه برای موفقیت و قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا باید به عنوان یک هدف مهم مد نظرتان باشد و همه ‏گونه حمایتی برای نتیجه گرفتن یک تیم باشگاهی از ایران بعد از سالها در این جام ، از سوی وزارت خانه خواهیم داشت و اعتبار ‏فوتبال ایران باید حفظ شود‎ ‎.
وزیر ورزش در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت مباحث اخلاقی و حفظ شان و منزلت فوتبال در ورزش در این باشگاه ‏مردمی پرداخت و گفت : از اعضای هیات مدیره می خواهم که موضوع حرمت بزرگترها و پیشکسوتان و توجه لازم و کافی به ‏خواست های هواداران را کاملا مد نظر داشته باشند‎ .

دکتر سلطانی فر اضافه کرد : بازیکنان و ستاره های ورزشی الگوی جوانان هستند و رفتار و منش انها چه در زمین بازی و چه ‏در خارج از میدان فوتبال بر روی انها تاثیر دارد محیط باشگاه و ترویج مباحث فرهنگی و اخلاقی در ان باید به گونه ای باشد که ‏روز به روز این مفاهیم ارزشی تقویت شود‎ .

وزیر ورزش و جوانان در قسمت دیگری از سخنان خود با هیات مدیره جدید باشگاه پرسپولیس به ثبت درآمدزایی باشگاه پرداخت ‏و گفت : حل شدن مشکل بدهی مالیاتی و بدهی به اشخاص و توجه به ظرفیت های درآمدزایی پرسپولیس برنامه های مبسوط و ‏عملی نیاز دارد و معتقدم با حضور هیات مدیره جدید این امکان بیشترو بهتر بوجود آمده است‎ ‎‏.‏
همچنین برنامه ریزی برای گسترش فعالیت های باشگاه ها در فوتبال پایه و رده های سنی نوجوانان،جوانان و امید به نحوی که ‏نیاز تیم بزرگسالان در رده های جوانان تامین شود مورد تاکید وزیر ورزش و جوانان قرار گرفت.
در این نشست طاهری مدیر عامل پرسپولیس گزارشی از برنامه ها و مشکلات پیش روی آن ارائه کرد و حاجی بیگی و روغنی ‏دو عضو جدید هیات مدیره هم با ابراز خوشحالی از حضورشان در هیات مدیره پرسپولیس ، آمادگی خود را برای حل مشکلات ‏اقتصادی این تیم در کنار سایر اعضای هیات مدیره و مدیر عامل اعلا م کردند.
همچنین آقایان کاشانی و گرشاسبی نیز در خصوص مشکلات و نیازها و موفقیت های تیم فوتبال پرسپولیس گزارشاتی را به وزیر ‏و هیات مدیره ارائه کردند

مطلب پیشنهادی

ملت ایران را شاد کردید، از شما تشکر می کنم

  رهبر معظم انقلاب به مناسبت موفقیت های کاروان ورزشکاران ایران در بازیهای آسیایی اندونزی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.