خانه / رسانه ها / رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری ایران وارد کرواسی شد

رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری ایران وارد کرواسی شد

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران به منظور شرکت در صدمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد روز سه شنبه وارد زاگرب پایتخت کرواسی شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، مسعود سلطانی فر در اقامت سه روزه در کرواسی ضمن ملاقات با همتای کروات خود با دیگر مقامات کرواسی ازجمله رییس پارلمان و نخست وزیر این کشور دیدار و درباره گسترش روابط دو جانبه و همکاری های دو کشور در حوزه های مربوط به گردشگری گفت و گو و تبادل نظر خواهد کرد.

خاطر نشان می شود که وزیر گردشگری کرواسی در ماه گذشته سفر سه روزه به ایران داشت که در دیدار با همتای خود بر توسعه روابط دو کشور تاکید کردند.

در صدمین اجلاس شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری ملل متحد در کرواسی از جمله اولویت ها و فعالیت های این سازمان گردشگری در سال گذشته و سال جاری مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

این اجلاس که توسط سازمان ملل سازماندهی شده از روز چهارشنبه ۶ خرداد ماه آغاز و به مدت ۳ روز در شهر رووین کرواسی ادامه خواهد داشت.

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود به کرواسی مورد استقبال محمدابراهیم طاهریان فرد سفیر کشورمان در زاگرب قرار گرفت.

مطلب پیشنهادی

یادداشت جالب دکتر سلطانی فر از جلسه هیات دولت

  دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در اکانت اینستاگرام خود راجع به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.