خانه / دسته‌بندی نشده / سلطانی‌فر در جمع مردم ارسنجان خبر داد اختصاص بودجه و منابع مورد نیاز برای تمامی پروژه‌های کشور

سلطانی‌فر در جمع مردم ارسنجان خبر داد اختصاص بودجه و منابع مورد نیاز برای تمامی پروژه‌های کشور

براساس برنامه ریزی های صورت گرفته باید برای تمامی پروژه ها در کشور در سالهای ۹۴ و ۹۵ بودجه و منابع مورد نیاز اختصاص داده شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان فارس، مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جمع مردم ارسنجان گفت: تمام تلاش خود را برای حل مشکلات شهرستان محروم ارسنجان به کار خواهیم بست.
سلطانی فر که در نخستین روز از سفر هیات دولت به استان فارس و در جمع مردم شهرستان ارسنجان حضور یافته بود، ادامه داد: در دولت یازدهم سفرهای هیات دولت به استانها رویکرد متفاوتی دارد به طوریکه مصوبات مربوط به شهرستاتها از دو ماه قبل در جلسات کارشناسی شده در تهران، بررسی و به تصویب می رسد.

به گفته سلطانی فر مشکلات هر سازمان و ارگانی پیگیری می شود و در طول دو سال آینده به جد مرتفع می شود.

معاون رئیس جمهور ادامه داد: تمرکز دولت تدبیر و امید بر اتمام پروژه های ناتمام کشور در زمان حیات این دولت است، همچنین تاکید دولت یازدهم در کلنگ زنی و یا افتتاح پروژه ها در کشور در تامین منابع و ظرفیت سنجی طرح ها است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی تصریح کرد: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته باید برای تمامی پروژه ها در کشور در سالهای ۹۴ و ۹۵ بودجه و منابع مورد نیاز اختصاص داده شود.

سلطانی فر با انتقاد از کلنگ زنی های بدون کارشناسی در دولت گذشته یادآور شد: دولت تدبیر و امید در حالی سکان اداره کشور را بر عهده گرفت که تعداد بیشماری از طرح های نیمه کاره در کشور وجود داشت و این طرح ها به صورت بلاتکلیف باقی مانده بود.

وی گفت: امروز دولت ۴۱۷ هزار میلیارد تومان اعتبار معادل بودجه دو سال کشور برای اتمام این پروژه ها نیاز دارد تا پاسخگوی وعده های دولت قبل باشد.
رئیس سازمان میراث فرهنگی ادامه داد: یکی از موفقیت های دولت کاهش تورم بود که توانست تورم ۴۴ درصدی را به حدود ۱۵ درصد برساند و آرامش و ثبات را در عرصه اقتصادی کشور و وضعیت معیشتی مردم ایجاد کند و تلاش می کنیم این رقم را در دو سال آینده به زیر ۱۰ درصد برسد.

سلطانی فر تصریح کرد: رشد اقتصادی کشور برای نخستین بار در تاریخ اقتصادی ایران در دو سال به ۸/۶ دهم و ۹/۱ دهم منفی رسید که این موضوع فاجعه ای بزرگ در عرصه اقتصادی کشور بود و در سال ۹۳ با تلاش های دولت شاهد رشد ۳ درصدی اقتصاد کشور بودیم.

معاون رئیس جمهور یادآور شد: براساس هدفگذاری های صورت گرفته میزان رشد اقتصادی در سال ۹۴ به ۵ درصد می رسد و شاهد وضعیت ثبات اقتصادی در کشور خواهیم بود.

وی در بخش دیگیر از سخنانش ، احیاء طرح نظام سلامت را موفقیت دیگری برای دولت تدبیر و امید دانست.

رئیس سازمان میراث فرهنگی افزود: موفقیت دیگر دولت در عرصه دیپلماسی بوده است، چراکه مردان دیپلماسی دولت یازدهم توانستندپس از سالها، حقوق هسته ای ایران را به طور رسمی به دنیا بشناسانند، در زمان تحریم ها، سرمایه گذاری ها در کشور محدود شده بود و منابع مختلفی که می توانست در بخش های صنعت گردشگری و تجارت به کار گرفته شود و رفاه اجتماعی را به وجود آورد محدود شده بود.

سلطانی فر ادامه داد: با کامل شدن پیروزی هسته ای ملت ایران و لغو کامل تحریم ها شاهد تغییر و تحول و رویکرد جدیدی در کشور خواهیم بود.

مطلب پیشنهادی

سلطانی فر به باکو سفر کرد

 معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور برای شرکت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.