خانه / ویدیو / گزارش ویدئویی مراسم افتتاح مجموعه ورزشی امید و زندگی مشهد

گزارش ویدئویی مراسم افتتاح مجموعه ورزشی امید و زندگی مشهد

ویدئو | وب سایت وزیر ورزش و جوانان

۱۷ مرداد ۱۳۹۷

 

مسعود سلطانی فر در سفر به مشهد مجموعه ورزشی-تفریحی امید و زندگی این شهر را افتتاح کرد.

وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاح این مجموعه ورزشی که توسط شهرداری مشهد احداث شده است گفت: امروز که افتخار داریم در جوار امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) باشیم قرار است چند پروژه مربوط به بخش خصوصی و همچنین پروژه های بخش های مختلف استان که در دست اجرا است و یا اجرا شده اند را بازدید و یا افتتاح کنیم. در اولین برنامه مجموعه ورزشی امید و زندگی که با همت شهردار محترم مشهد و همکارانشان ساخته شده است را افتتاح کردیم.

دکتر سلطانی فر با ذکر اعتبار ۸۰ میلیارد ریالی که برای این مجموعه این مجوعه تا کنون صرف شده است درباره مشخصات این پروژه افزود: سالن سر پوشیده، زمین پینت بال، کارتینگ و تنیس بخشهای مختلف این مجموعه ورزشی تفریحی و سرگرمی را تشکیل می دهد که لازم از از تشکر کنم از زحمات شهردار مشهد که توجه ویژه به ورزش دارند و برنامه های خوبی را هم در این حوزه دارند.

وزیر ورزش و جوانان که سفری دو روزه به خراسان رضوی دارد فردا در ادامه فاز دوم مجموعه مرتبط با بخش خصوصی موج های آبی و خانه کاراته را افتتاح خواهد کرد و سپس به چند شهرستان استان سفر از جمله فریمان و تربت جام سفر می کند و از پروژه های آن شهرستان ها از جمله ویژه استادیوم ۵۰۰۰ نفری تربت جام بازدید خواهد کرد.

لازم به ذکر است تعدادی از این پروژه ها  از جمله استادیوم تربت حیدریه که ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسند. وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که سالن ورزشی ۶ هزار نفری مشهد هم تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری برسد.

مطلب پیشنهادی

ویدئو: گزارش سفر دکتر سلطانی فر به استان البرز-۱ مرداد ۱۳۹۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.