خانه / سردبیر / معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به همراه نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی از اردوی تیم ملی هندبال زنان بازدید کردند.

معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به همراه نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی از اردوی تیم ملی هندبال زنان بازدید کردند.

 فاطمه ذوالقدر و پروانه سلحشور نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی به همراه رباب شهریان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان از پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی هندبال زنان ایران بازدید کردند. 
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در ابتدای این دیدار عباسعلی اکبری سرپرست و معصومه مشت زن نایب رییس بانوان فدراسیون هندبال، گزارشی از روند آماده سازی هندبال زنان در اردوهای تدارکاتی ارائه و پس از آن نمایندگان مجلس و شهریان با حضور در جمع ملی پوشان با آنان گفتگو کردند.
خانم  سلحشور، ریاست فراکسیون زنان در مجلس در این دیدار، هندبال را ورزشی پویا خواند و گفت: در هندبال فرد به تنهایی چیزی از پیش نمی برد و باید تلاش و ایثار کنید تا به هدفتان برسید.

سلحشور همچنین ابراز امیدواری کرد در سال های آینده، تیم های بیشتری در لیگ همدبال حضور پیدا کنند. 
در ادامه شهریان با بیان این نکته که هندبال اولین تیم ورزشی است که مجوز شرکت در مسابقات برون مرزی را اخذ کرده، گفت: به دلیل محدودیت های مالی و عدم جذب اسپانسر، هندبال بانوان نتوانسته در رقابت های بین المللی حضور داشته باشد. در واقع هرچقدر اعزام های بین المللی بیشتر باشد، قطعا نتایج بهتری حاصل می شود. 
شهریان در پایان از خانم ها سلحشور و ذوالقدر به خاطر حضور در جمع هندبالی ها و حمایتشان از ورزش بانوان قدردانی و ابراز امیدواری کرد با ادامه این حمایت ها آینده خوبی برای ورزش بانوان رقم بخورد. او گفت: حضور زنان منتخب به عنوان نمایندگان ملت، فرصت خوبی برای رشد و توسعه ورزش بانوان است. خوشبختانه در این دوره ۱۷ نماینده زن در مجلس حضور دارند. تاکنون هیچ دوره ای این تعداد خانم در مجلس حضور نداشته اند. خوشبختانه هم تعداد زیاد است و هم این خانم های بزرگوار مسائل مربوط به زنان را با جدیت پیگیری می کنند. 

مطلب پیشنهادی

یادداشت جالب دکتر سلطانی فر از جلسه هیات دولت

  دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در اکانت اینستاگرام خود راجع به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.