خانه / گفتگوها / نماینده تبریز: بانوان ثابت کردند ظرفیت استفاده از فرصت ها را دارند

نماینده تبریز: بانوان ثابت کردند ظرفیت استفاده از فرصت ها را دارند

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موفقیت‌های بانوان در بازی های اسیایی جاکارتا،نتایج کسب شده را فوق العاده توصیف کرد و گفت :خوشحالم که بانوان ما ثابت کردند چنانچه برایشان فرصت سازی شود می توانند در افتخار آفرینی ها سهم قابل توجهی داشته باشند. آنها پاسخ اعتماد مردم ومسولان را با افتخار آفرینی هایشان به نحوشایسته ای دادند.

 

زهرا ساعی، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد کاروان ایران در هجدهمین دوره بازی های آسیایی که به میزبانی اندونزی در حال برگزاری است،گفت: اگر بخواهیم با دوره های های قبل مقایسه کنیم باید بگویم که رشد نسبی داشتیم، به خصوص در حوزه بانوان که عملکرد فوق العاده ای داشتند و خوش درخشیدند، در سال های اخیر وضعیت ورزش بانوان به این گونه نبود، دراین مدت توجه ویژه ای شد و خوشحالم که بانوان ما هم ثابت کردند چنانچه برای شأن فرصت سازی شود می توانند سهم قابل توجهی از افتخار افرینی ها را داشته باشند،انهاجواب اعتماد مردم مسوولان را دادند.

او اضافه کرد: ایران همیشه در بخش انفرادی مدال آور است، ولی در رشته های تیمی نیاز به کار و دقت بیشتری داریم که بتوانیم در رشته های تیمی بیشتری صاحب افتخار و مدال شویم با این وجود در حوزه نیز نتایج ارزنده ای کسب کردیم که نشان از برنامه ریزی و سیاست گذاری است .
نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تداوم در برنامه ریزی های توسعه ای در بخشهای مختلف اضافه کرد :ببینید در کبدی هم در بخش بانوان و هم در بخش آقایان طلا کسب کردند، این نتایج یعنی اینکه بررسی این رشته کار خوبی صورت گرفته است ،ومن امیدوارم در دیگر رشته های تیمی نیز این اتفاق رخ بدهد.

ساعی گفت: کاروان ایران تا به امروز که در جایگاه پنجم قرار دارد نشان داده توانایی حفظ جایگاه را دارد هرچند که جایگاه اصلی ایران در رده چهارم بود ولی به لطف رشته پنجاک سیلات که یکی از رشته های محلی کشور اندونزی محسوب می شود، توانست این جایگاه را از ایران بگیرد.

 

 

مطلب پیشنهادی

پیام تبریک رئیس جمهور به کاروان ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸

  دکتر حسن روحانی رییس جمهور کشورمان در پیامی از نتایج کاروان ایران در بازیهای آسیایی تقدیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.