خانه / اخبار / نماینده ولی فقیه: سوابق ارزنده دکتر سلطانی فر منشاء خدماتی بزرگ خواهد بود.

نماینده ولی فقیه: سوابق ارزنده دکتر سلطانی فر منشاء خدماتی بزرگ خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز  در  دیدار با وزیر ورزش و جوانان گفت: سوابق دکتر سلطانی فر که در پست های مختلف سیاسی و ورزشی فعالیت بسیار خوبی داشته اند، کمک شایانی به پیشرفت ورزش خواهند کرد.

حجت الاسلام آل هاشم افزود: آقای سلطانی فر با تجارب ارزنده و بالای مدیریتی و اجرایی منشا خدمات بزرگی در ورزش و جوانان ایران خواهند بود.

 

 

وزیر ورزش و جوانان نیز در این دیدار اظهار داشت : در سال های اخیر آرامش بسیار خوبی در ورزش کشور حاکم است و در رشته های مختلف مقام های بسیار خوبی را ورزشکاران کشور توانسته اند کسب کنند.

 دکتر مسعود سلطانی فر در دیدار با حجت الاسلام آل هاشم نماینده مقام معظم رهبری در تبریز گفت: استعداد های خوبی در ورزش آذربایجان وجود دارد.

وی با بیان این که ورزش عامل افزایش شادی در جامعه است ادامه داد: در سال های اخیر آرامش بسیار خوبی در ورزش کشور حاکم است و در رشته های مختلف مقام های بسیار خوبی را ورزشکاران کشور توانسته اند کسب کنند.

دکتر سلطانی فر با تاکید بر اهمیت ورزش همگانی افزود: ورزش های همگانی و روستایی و جانبازان باید توسعه همه جانبه پیدا کنند که با توسعه این رشته ها ورزشحرفه ای ما نیز توسعه خواهد یافت.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: ورزش عامل افزایش شادی در جامعه است و غرور ملی را بالا می برد. ورزشکاران ما باید به این نکته توجه ویژه داشته باشند زمانی که لباس تیم ملی را بر تن دارند با تمام توان برای افتخار آفرینی کشور تلاش کنند.

دکتر سلطانی فر اظهار داشت: رویکرد دولت در چهار سال گذشته در حوزه ورزش بسیار خوب بوده است و جا دارد از زحمات همه مسئولان ورزشی در کل کشور تشکر کنیم و این امیدواری است تا سال های بعدی سطح ورزش بالاتر نیز برود.

در این دیدار وزیر ورزش و جوانان با اهدای لوح تقدیر به حجت الاسلام آل هاشم از خدمات ایشان در توسعه ورزش همگانی تبریز قدردانی کرد.

مطلب پیشنهادی

پیام وزیر ورزش و جوانان به مناسبت روز جهانی جوانان

 وزیر ورزش و جوانان به مناسبت فرارسیدن ۱۲ آگوست، روز جهانی جوانان پیامی صادر کردند. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.