خانه / اخبار / وزیر ورزش و جوانان: احداث مجموعه های ورزشی توان استانها را برای میزبانی مسابقات ورزشی بالا می برد

وزیر ورزش و جوانان: احداث مجموعه های ورزشی توان استانها را برای میزبانی مسابقات ورزشی بالا می برد

وزیر ورزش و جوانان در بازدید از پروژه سالن ۶ هزار نفری کرج گفت: احداث مجموعه های ورزشی، ظرفیت و توان استانها در میزبانی از رویدادهای مهم را افزایش می دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان صبح امروز اول مرداد ۱۳۹۷ با حضور در استان البرز و در حاشیه بازدید از پروژه سالن ۶ هزار نفری مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج اظهار کرد: پروژه سالن ۶ هزار نفری کرج نسبت به گذشته پیشرفت خوبی داشته و انتظار داریم این روند سرعت بیشتری به خود گیرد.
وی با بیان این که ” خوشبختانه دولت حمایت خوبی از ورزش دارد” افزود: احداث مجموعه های ورزشی، ظرفیت و توان استانها در میزبانی از رویدادهای مهم را افزایش می دهد.
سلطانی فر ادامه داد: با همکاری وزارت ورزش و جوانان و مجموعه استانداری البرز، روند تکمیل پروژه های ورزشی کرج سرعت بیشتری خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: استان البرز همیشه از پتانسیل و استعدادهای بزرگ ورزشی برخوردار بوده و جامعه ورزش کشور شاهد افتخار آفرینی ورزشکاران این استان بوده است.
سلطانی فر گفت: با توجه به رویکرد دولت تدبیر وامید دربخش ورزش و جوانان و با استفاده از منابع موجود، طرح های نیمه تمام تکیل می شوند.
وی افزود: مشهد، شیراز، کرمانشاه، سنندج، بجنورد، زاهدان، ساری و کرج از جمله شهرستان هایی هستند که دارای طرح های نیمه تمام ورزشی هستند.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: با هدف توسعه و تجهیز سالن های ورزشی در کشور یک تیم مجرب در شرکت توسعه و تجهیز ایجاد شده تا بتوانیم هرچه سریع تر تکلیف طرح های عمرانی نیمه کاره را مشخص کنیم .
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به پروژه نیمه کاره ورزشگاه ۶ هزار نفری انقلاب کرج گفت: این پروژه به ۲۵میلیارد تا ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
وی اضافه کرد : تلاش وزارت ورزش و جوانان براین است تا در تمام شهرستان ها زمینه میزبانی ازمسابقه های بین المللی فراهم شود و مسابقه ها فقط درتهران متمرکز نشود.
سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه توسعه بخش ورزش ازعمده ترین برنامه های وزارت ورزش و جوانان است اظهار کرد : استان البرز یکی از استان های شاخص کشور است که توانسته در رشته مختلف ورزشی افتخارافرینی و ورزشکاران بسیاری را تربیت کند.
وی گفت: بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فضاهای ورزشی کشور بسیار افزایش یافته است.
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه فضاهای ورزشی در چهار دهه بعد از انقلاب اسلامی نسبت به دوران قبل از انقلاب ۶ برابر شده است، افزود: نیروهای مسلح، شهرداری‌ها، آموزش و پرورش فضاهای بسیار زیادی ورزشی در این چهار دهه افتتاح کردند که بسیار مطلوب است.

مطلب پیشنهادی

ملت ایران را شاد کردید، از شما تشکر می کنم

  رهبر معظم انقلاب به مناسبت موفقیت های کاروان ورزشکاران ایران در بازیهای آسیایی اندونزی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.