خانه / دسته‌بندی نشده / ۱۱ پروژه گردشگری استان همدان تا پایان سال ۹۵ به بهره‌برداری می‌رسد

۱۱ پروژه گردشگری استان همدان تا پایان سال ۹۵ به بهره‌برداری می‌رسد

سازمان میراث فرهنگی متعهد است ۱۱ پروژه گردشگری استان همدان را با ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات تا پایان سال ۹۵ به بهره برداری برساند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حجت الاسلام دکتر حسن روحانی روز سه شنبه در جمع مردم همدان در ورزشگاه شهدای قدس افزود: افتخار ماست که به قانون متعهد باشیم، طبق این قانون متحد باشیم و خودمان را برای انتخابات پایان سال جاری آماده کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد که انشاالله همه نهادهای کشور از دولت، شورای نگهبان، مجلس شورای اسلامی، قوه قضاییه ، نیروهای مسلح همه و همه دست به دست هم خواهیم داد و شاهد یک انتخابات شکوهمند در ایران خواهیم بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: ‘همدان، همدان شور و نشاط و دلاوری؛ همدانی که از همه خیابانها و کوچه های این شهر رایحه مهر و محبت و صفا و برادری و اتحاد استشمام می شود’.

رییس جمهوری تصریح کرد: استقبال پر شور مردم شریف استان همدان در خیابان های این شهر به معنای قدردانی مردم از نظام اسلامی از انقلاب اسلامی و همچنین از خادمان کوچک خودشان در دولت تدبیر و امید است.

روحانی اظهار کرد: همدان به عنوان مرکز کهن ترین دولت و تاریخ تمدن، در سرزمین ایران عزیز ماست.
وی اضافه کرد: همدان شهر بزرگان و شهر بوعلی سیناها و شهر باباطاهر ها و سیدجمال الدین اسدآبادی ها است، همدان شهر میرسیدعلی همدانی و شهری است که مرکز افتخار آفرینی برای ملت ایران است.

رییس جمهوری افزود: فعالیت فرهنگی بنیاد ابن سینا با هزینه ای که نیاز داشته و تامین اعتبار شده ، به توسعه فعالیت خود ادامه خواهد داد و همچنین برای طرح های صنعتی، معدنی و کشاورزی نیز یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات مد نظر قرار گرفته که ان شالله بانک ها این اعتبارات را در اختیار کارآفرینان قرار می دهند.

وی با اشاره به جذابیتهای گردشگری همدان، گفت: سازمان میراث فرهنگی متعهد است ۱۱ پروژه گردشگری این استان را با ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات تا پایان سال ۹۵ به بهره برداری برساند.

روحانی در پایان سخنان خود گفت: جمعا در این سفر ۴۲ طرح و پروژ عمرانی با اعتبار ۸۴۷ میلیارد تومان برای استان همدان در نظرگرفته شده است که همه این طرح ها در سال ۹۴ و ۹۵ به اتمام و بهره برداری خواهد رسید.

مطلب پیشنهادی

وزیر ورزش و جوانان در سفر به استان کرمان و پس از افتتاح مجموعه ورزشی گل گهر سیرجان از اماکن ورزشی این شهرستان دیدن کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر که دیروز به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.