خانه / ورزش همگانی / ورود بیش از ۱۴هزار گردشگر خارجی از پایانه مرزی بیله سوار به استان اردبیل

ورود بیش از ۱۴هزار گردشگر خارجی از پایانه مرزی بیله سوار به استان اردبیل

بیش از ۱۴ هزار گردشگر جمهوری آذربایجان از پایانه مرزی شهرستان بیله سوار در طول ایام تعطیلات نوروز ۹۵ وارد استان شده اند.

به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، مسئول نمایندگی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بیله سوار با بیان این مطلب گفت: ۱۴ هزار و ۶۰۷ گردشگر خارجی از ۲۸ اسفندماه گذشته تا ۱۳ فروردین ماه امسال از پایانه مرزی بیله سوار وارد استان شده اند.

فرنام حامد مجموع ورودی گردشگران از پایانه مرزی بیله سوار را ۲۲ هزار و ۲۸۳ گردشگر عنوان کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش ۲۳ درصدی را نشان می دهد.

وی با اشاره به اقامت دو هزار و ۷۷۲ گردشگر در شهرستان بیله سوار از ۲۸ اسفندماه گذشته تا ۱۳ فروردین ماه سال جاری، اظهار داشت: این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴ درصد افزایش داشته است.

این مقام مسئول، مجموع تردد مسافران و گردشگران در پایانه مرزی بیله سوار را ۴۵ هزار و ۵۰۹ نفر در طول ایام تعطیلات نوروز امسال اعلام کرد.

مطلب پیشنهادی

وزیر ورزش و جوانان گفت: امکانات ورزشی تهران کم نیست ، هم گرایی نیاز داریم ، ورزش ارزان و در دسترس سیاست مشترک دولت و شهرداری خواهد بود

 به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.