امروز: دوشنبه 02 مرداد 1396 برابر با 23 جولای 2017

  • معاون جوانان و امور فرهنگی استان ایلام خبر داد: حمایت از بیست و پنج طرح سازمان های مردم نهاد جوانان
معاون جوانان و امور فرهنگی استان ایلام گفت: : امسال 25 طرح سازمان های مردم نهاد جوانان با تصویب در شورای داوری طرح ها مورد حمایت قرار گرفت .

  • سه شنبه, 25 آبان 1395
  • نوشته شده توسط 
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمدرضا تردست در گفتگو با خبرنگار این پایگاه گفت: استان ایلام با تعداد 46 سمن جوان فعال نسبت جمعیت جوان خود رتبه بالایی در مشارکت های اجتماعی جوانان در 3 سال پیاپی داشته است.
وی افزود: این سمن ها در موضوعات مختلفی از جمله محیط زیست، اعتقادی- مذهبی، هنری، فرهنگی، علمی، نیکوکاری و ایثار و شهادت مشغول به فعالیت هستند.
تردست در خصوص معرفی مهمترین برنامه های حوزه جوانان در این استان اظهار داشت: برگزاری همایش ها و جشنواره های مختلف با حضور مسئولان و مدیران استانی، معرفی جوانان موفق استان در 17 محور مختلف، برگزاری جشنواره ازدواج و خانواده در هفته ازدواج با حضور مقامات استانی تاثیر گذار و همچنین برگزاری کارگاه تخصصی در دو سطح استانی و شهرستانی ویژه سازمان های مردم نهاد جوانان بویژه سمن های تازه تاسیس از جمله برنامه حوزه جوان در این استان است.
این مقام مسئول در خصوص حمایت از طرح های سازمان های مردم نهاد جوانان گفت: امسال 25 طرح سمن های جوانان با تصویب در شورای داوری طرح ها مورد حمایت قرار گرفت .
معاون جوانان و امور فرهنگی استان ایلام همچنین عنوان کرد: جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست استاندار محترم به صورت منظم برگزار می شود و در سال 95 تا کنون 4 جلسه این ستاد برگزار شده است.
وی در خصوص موضوعات مطرح شده در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان اظهار داشت: از مهمترین مباحث مطرح شده در این ستاد می توان به موضوعات مربوط به ازدواج و خانواده، هویت جوانان، مشارکت های اجتماعی جوانان و همچنین بررسی پرداخت تسهیلات بانکی به جوانان اشاره کرد.

118 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در استان ها
کد خبر: 341

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

گزارشات پر بازدید

حالت های رنگی